fbpx

Polecamy

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Zatrzymani za posiadanie narkotyków Zatrzymani za posiadanie narkotyków

W czwartek policjanci z starachowickiej komendy zatrzymali 20 i 21-latka podejrzanych o posiadanie środków odurzających. W wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy młodszym ponad 16 gram, natomiast przy starszym ponad 6 gram narkotyków. Obaj mężczyźni, za przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

W czwartek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach podczas dwóch interwencji, które miały miejsce na terenie naszego miasta ujawnili i zabezpieczyli narkotyki przy 20 i 21 latku. Pierwsza interwencja miała miejsce późnym popołudniem, gdzie w trakcie kontroli drogowej policjanci ujawnili przy pasażerze hondy foliowe torebki z zawartością białej substancji w ilości ponad 6 gramów.


reklama


Po sprawdzeniu okazało się, że była to amfetamina. Dodatkowo kierujący tym pojazdem, nie posiadał uprawnień do kierowania i została mu pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających. Kierujący 25 latek i 21 letni pasażer zostali zatrzymani.

Druga interwencja miała miejsce w nocy z czwartku na piątek. Policjanci podjęli legitymowanie wobec 20 letniego mężczyzny, który siedział w zaparkowanej maździe. W trakcie przeszukania osoby policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie blisko 16 gramów amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany.

Prokuratura Rejonowa w Starachowicach wobec obu mężczyzn zastosowała wolnościowe środki zapobiegawcze. 20 i 21 latek odpowiedzą za posiadania środków odurzających, a grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

pk / kpp

1 komentarz

 • Jacek kozakiewicz
  Jacek kozakiewicz środa, 18 wrzesień 2019 01:29 Link do komentarza

  Brawooo!! Dobrze ze zlapali tych bandytow!!?? Moga sobie pogratulowac? Ofermy...
  Chwala sie 24gr...
  A gdzie ku*wa reszta???!!!
  Kilogramow juz nie znajda??!!

  Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media