fbpx

Polecamy

Międzynarodowy Dzień Białej Laski w Starachowicach (zdjęcia)

We wtorkowe południe 1 października w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 obchodzony był Międzynarodowy Dzień Białej Laski. Organizatorem wydarzenia był Polski Związek Niewidomych koło w Starachowicach. Na ręce Prezes Izabeli Wałędze najlepsze życzenia i podziękowania za pracę na rzecz środowiska osób niewidomych i słabowidzących złożył Członek Zarządu Powiatu Jerzy Materek.

Podziękowania oraz życzenia składali też między innymi Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek, Senator RP Krzysztof Słoń,  Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Starachowicach Wiesław Daszkowski, przewodnicząca Powiatowego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności Jadwiga Dróżdż oraz Bożena Samela dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Starachowicach.

Jak co roku koło w Starachowicach doceniło osoby które szczególnie pomagają im w działalności. Odznaki Przyjaciół Koła Niewidomych otrzymali Kierownik Zespołu Kultury i Promocji Powiatu Starachowickiego Andrzej Przygoda oraz przedsiębiorca z firmy PatSTAR Paweł Pater w imieniu którego odznakę odebrał tata Leszek Pater. Tytuł honorowego członka nadzwyczajnego otrzymała Jadwiga Tomczyk.

Wydarzenie urozmaicił występ wokalny młodzież z Placówki opiekuńczo-wychowawczej w Starachowicach.


reklama


Źródło: Powiat starachowicki

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media