fbpx

Polecamy

Karol Kopeć nowym piłkarzem Staru

Karol Kopeć nowym piłkarzem Staru Karol Kopeć nowym piłkarzem Staru

Karol Kopiec został nowym zawodnikiem Staru Stachowice, występuje na pozycji bocznego pomocnika. Jest wychowankiem Juventy Starachowice.

Karol już od najmłodszych lat pokazywał swój talent, który został dostrzeżony przez Koronę Kielce. W klubie ze stolicy województwa świętokrzyskiego początkowo reprezentował zespół juniorów. W sezonie 2006/2007 został przesunięty do drużyny rezerw Korony. Rok później grał już na poziomie Młodej Ekstraklasy. “Koniu” miał okazję wystąpić przeciwko młodzieżowym drużynom min. Lecha Poznań, Legii Warszawa czy Wisły Kraków. Karol również dołożył swoją cegiełkę do sukcesu jakim było wywalczenie Mistrzostwa Polski juniorów przez Koronę w 2008 roku.


reklama


Przed rozpoczęciem sezonu 2008/2009 ofensywny zawodnik postanowił wrócić w rodzinne strony. Karol ponownie został zawodnikiem Juventy Starachowice, w której spędził cztery sezony. Dobra postawa piłkarza została zauważona przez kluby z wyższych lig. Karolem zainteresowane były Flota Świnoujście, Pelikan Łowicz oraz Raków Częstochowa. Ostatecznie wychowanek Juventy trafił do drugiego z wymienionych klubów. W barwach II-ligowego Pelikana Karol wystąpił dwadzieścia pięć razy. Strzelił również trzy gole. Przygoda z klubem reprezentującego województwo łódzkie trwała zaledwie jeden sezon. Karol postanowił wyjechać do Niemiec. Rundę jesienną rozgrywek 2013/2014 spędził już w klubie naszego zachodniego sąsiada, a dokładniej Polonii Monachium. W drugiej części sezonu “Koniu” przeniósł się do SC Oberweikertshofen. Tam również spędził jedynie pół roku. Kolejne dwa lata Karol występował w SC Furstenfeldbruck.

Przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017 ofensywny zawodnik zmienił klub. Wybór padł na FC Emmering, który reprezentował do poprzednich rozgrywek. W każdym niemieckim klubie Karol był czołową postacią. Świadczyć może o tym łącznie strzelonych sześćdziesiąt bramek. Po kilku latach spędzonych w Niemczech Karol postanowił wrócić do Polski.

W trwającym już sezonie “Koniu” będzie reprezentował barwy Staru Starachowice. Wychowanek Juventy został już zarejestrowany jako nowy zawodnik Zielono-Czarnych i może wystąpić w jutrzejszym pojedynku z Alitem Ożarów. Karolowi życzymy samych sukcesów i udanych występów w Zielono-Czarnych barwach.
Witamy na pokładzie !

echodnia.eu / star1926.pl / wł.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media