fbpx

Polecamy

Adam Cyrański zainaugurował działalność Fundacji „Akademia Liderów Świętokrzyskiego”. Będą stypendia dla młodzieży

W biurze posła Adama Cyrańskiego odbyła się konferencja prasowa, której tematem była działalność Fundacji „Akademia Liderów Świętokrzyskiego". Jej zadaniem ma być wsparcie rozwoju wybitnych uczniów z terenu naszego województwa. 

-Urodziłem się, wychowałem i mieszkam w Kielcach, całe moje życie zawodowe też kręci się wokół Kielc. Ja miałem na tyle dużo szczęścia, że razem z ciężką pracą udało mi się coś w życiu osiągnąć. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy miał tyle szczęścia co ja. Stąd pomysł, żeby zwalczać bariery rozwoju u młodych ludzi. Podróżując po świecie i obserwując innych, zawsze byłem z nas dumny. Chciałbym, żeby młodzi Polacy mieli takie możliwości w osiąganiu sukcesów jak nasi zachodni sąsiedzi. Dlatego pomaganie młodym, wartościowym ludziom w rozwijaniu ich potencjału sprawia mi ogromną przyjemność - mówił podczas konferencji poseł Adam Cyrański.

W ramach "Akcji Stypendium"  pięciu uczniów ze szkół ponadpodstawowych otrzyma stypendia w wysokości 1500 złotych.

- Ostatnio ruszył konkurs, w którym nagrodą jest stypendium w wysokości 1500 zł jednorazowej wypłaty na wybrany cel. Może to być kurs językowy, pomoc naukowa bądź cokolwiek innego, co realnie może pomóc w rozwoju zainteresowań zwycięscy. Nie chcemy tu w żaden sposób ograniczać młodzieżowej kreatywności, bo do tego właśnie namawiamy, czekamy na śmiałe, ciekawe prezentacje.

Szczegółów należy szukać na Facebooku Fundacji ALŚ. Tam znajduje się regulamin wraz z informacją jak wziąć udział w konkursie.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media