fbpx

Polecamy

Gadka. Pierwszoklasiści już po ślubowaniu (zdjęcia)

Jedenaścioro uczniów Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Gadce złożyło ślubowanie i stało się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

W ślubowaniu, które odbyło się 9 października w Szkole Podstawowej w Gadce uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz rodzice pierwszoklasistów. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn oraz Sylwia Błach, radna z Gadki.

Przybyłych na uroczystość przywitała dyrektor szkoły Lidia Drożdżał, po czym głos dostali pierwszoklasiści. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki udowadniając, że przez kilka tygodni w szkole już się sporo nauczyli i że są gotowi z radością pogłębiać swoją wiedzę. Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie każdy z nich został pasowany na ucznia przez dyrektor szkoły Lidię Drożdżał. Po stresie przyszedł czas na o wiele przyjemniejsze rzeczy. Uczniowie odebrali wiele życzeń od dyrektor Lidii Drożdżał, wójta gminy Mirosława Seweryna, radnej Sylwii Błach, wychowawczyni Anny Rafalskiej oraz Grzegorza Parszewskiego, przedstawiciela rodziców pierwszoklasistów. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki na dobry początek nauki. Spotkanie zakończyła wspólna pamiątkowa fotografia.


reklama


W pierwszej klasie w Szkole Podstawowej w Gadce uczą się: Julia Brylska, Maja Cenda, Julia Kaluga, Natalia Makowska, Michał Minda, Iga Parszewska, Julia Piętak, Nadia Pomorska, Piotr Raczyński, Marcel Stasiak i Paweł Stasiak. Ich wychowawczynią jest Anna Rafalska.

Uczniom pierwszej klasy Szkoły Podstawowej w Gadce życzymy wielu sukcesów w nauce, serdecznych przyjaźni i przeżycia wspaniałej, szkolnej przygody!

Źródło: Gmina Mirzec

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media