fbpx

Polecamy

Pożar budynku mieszkalnego w Brodach (zdjęcia)

9 października o godz. 8:52 starachowiccy strażacy otrzymali informację o pożarze niezamieszkałego budynku przy ulicy Radomskiej w Brodach.

W chwili dojazdu pierwszych jednostek płomienie wydostawały się przez okna na zewnątrz obiektu. Strażacy prowadząc działania gaśnicze równolegle dokonali przeszukania wnętrza budynku pod kątem obecności osób poszkodowanych. Na szczęście w środku nikogo nie było.

Stopień rozwoju pożaru zastany przez strażaków po dojeździe wskazuje na to, iż ogień mógł niezauważony rozwijać się przez dłuższy czas. Po ugaszeniu pożaru dokonano częściowej rozbiórki elementów konstrukcji grożących zawaleniem. Obiekt został skontrolowany kamerą termowizyjną pod kątem występowania ukrytych zarzewi ognia.

Działania straży pożarnej były wspomagane przez służby policji i pogotowia energetycznego. W działaniach udział brało 5 zastępów z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP w Starachowicach oraz 3 zastępy ochotniczych straży pożarnych z Brodów, Krynek i Lubieni - łącznie 26 strażaków.


reklama


Ł. Woskowicz / J. Sobczak / Gmina Brody kp psp / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media