fbpx

Polecamy

Star Starachowice pokonał Granat Skarżysko (zdjęcia)

W sobotę na stadionie miejskim w Starachowicach Star Starachowice wygrał 2:1 z Granatem Skarżysko. Jakub Nowocień ze Staru został gwiazdą meczu, który strzelił aż dwa gole.

- Na ulice Szkolną w Starachowicach po wielu latach powróciły sportowe emocje. Z pewnością należą się podziękowania dla prezesa starachowickiego klubu Emila Krzeminskiego, że udało wyrwać lokalna piłkę z poziomu i otoczki ligi okręgowej. Już w pierwszej rundzie udaje się wyprowadzić drużynę na poziom gry w szczycie tabeli IV ligi. Cieszy również, ze doceniają to kibice którzy w ilości ponad 700 osób odwiedziło dziś stadion w Starachowicach. Z przyjemnością obserwowałem również pokaz szkółki techniki piłkarskiej Zdzisława Spadły. To ważny element uzupełniający w szkoleniu przyszłych sportowych talentów. - powiedział na meczu Łukasz Korus, dyrektor biura parlamentarnego Anny Krupki.

Star Starachowice - Granat Skarżysko 2:1 (1:1)

Bramki strzelili: Nowocień (Granat) 16', Jaśkiewicz (Star) 39' i 90'

Star Starachowice wystąpił na boisku w składzie: Marzec - Ostrowski, Gębura, Guz, Śmigielski - Kopeć (66 Sito), Nowocień, Sarwicki (79 Błażejewski), Kosztowniak (75 Kidoń) - Szydłowski (79 Anduła), Sot. natomiast Granat Skarżysko w składzie: Sieczka - Kolasa, Bednarski, Jaśkiewicz (77 Piotrowski), Szyszka - Miller, Krzymieński (71 Kołomański), Uciński, Wojna - Dulęba, Kołodziejczyk.

Żółtą kartkę otrzymał: Sarwicki (Star), Sieczka (Granat), Szyszka (Granat).

Sędzia: Damian Gawęcki.

Na trybunach było ponad 800 kibiców.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media