fbpx

Polecamy

Będzie widniej na gminnych drogach w Mircu

Będzie widniej na gminnych drogach w Mircu Będzie widniej na gminnych drogach w Mircu

„Usługowy Zakład Elektroinstalatorski” z Szydłowca zajmie się budową oświetlenia przy czterech odcinkach dróg w gminie Mirzec. Światło rozbłyśnie tam w pierwszej dekadzie grudnia.

W czwartek 14 listopada wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn przy kontrasygnacie skarbnik gminy Wandy Węgrzyn podpisał trzy umowy na wykonanie oświetlenia przy drogach z Lesławem Czarneckim, właścicielem „Usługowego Zakładu Elektroinstalacyjnego”.

Zgodnie z umowami oświetlone zostaną odcinki: Małyszyn Górny – Krzewa o długości 1036 metrów, Trębowiec Duży – Czerwona o długości ok. 600 metrów oraz Mirzec-Majorat – Tychów Nowy i Mirzec-Podborki – Mirzec-Majorat o łącznej długości ok. 885 metrów. Umowy zakładają między innymi budowę napowietrznych linii oświetleniowych, montaż uziemień i ograniczników przepięć na liniach oświetleniowych, wykonanie badań i pomiarów na liniach, w razie potrzeby wycinkę gałęzi drzew na trasie linii oraz wyłączenia stacji i wykonanie usługi geodezyjnej.


reklama


Koszt wykonania oświetlenia na wszystkich odcinkach to 183.000 złotych. Oświetlenie uruchomione zostanie w pierwszej dekadzie grudnia 2019 roku. W tym roku oprawy oświetleniowe zostaną umieszczone na co drugim słupie. Uzupełnienie oświetlenia planowane jest na 2020 rok ze środków budżetu gminy Mirzec.

Źródło: Gmina Mirzec

1 komentarz

  • Mieszkaniec
    Mieszkaniec poniedziałek, 18 listopad 2019 23:49 Link do komentarza

    Brawo dla rządzących za inwestycje Ala Tychów Stary koło nr 2 nie ma mocnych by się sen o oświetleniu spełnił potrzebne są zgody właścicieli posesji ale jest też pas drogowy w którym gmina może stawiać słupy oświetleniowe przecież niema tam wjazdów do posesji władza nie chce się narazić lub małą inwestycją do publicznej wiadomości?????

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media