fbpx

Polecamy

Jarosław Olech ze srebrem w Dubaju (zdjęcia)

W drugim dniu Mistrzostw Świata w Trójboju Siłowym w Dubaju w kategorii do 74 kg., o kolejny tytuł Mistrza Świata walczył 45-letni już Jarosław Olech z Wikinga Starachowice.

Walka o kolejny tytuł z Norwegiem Bakkelundem Kjell była ciężka. Niespodziewanie do tej rywalizacji włączył się Rosjanin Gaishinets Sergei. Po przysiadach Olech miał 10 kg. przewagi nad Rosjaninem i 15 kg. nad Norwegiem. Drugiego przysiadu naszego medalisty na 360 kg. nie zaliczono stosunkiem głosów.

- Niestety wyciskanie już nie poszło tak dobrze. Jarek zaliczył tylko pierwsze podejście na 200 kg., a dwie próby na 207,5 kg. były nie udane. Dla przypomnienia najlepszy wynik Jarka w wyciskaniu to 220 kg. Natomiast rywale Geishinets zaliczył 215 kg., a Bakkelund aż 232,5 kg. - poinformował na facebooku Grzegorz Leski

Po dwóch bojach prowadził Norweg z 562,5 kg., drugi był Rosjanin z wynikiem 550 kg. a trzeci nasz reprezentant z rezultatem 545 kg., o wszystkim zadecydował martwy ciąg, Olechowi do Norwega miał 17,5 kg. straty i było ciężko to odrobić zważywszy iż rekord świata w martwym ciągu należy właśnie do Norwega.

Zawodnik z Norwegii pociągnął 322,5 kg. w drugiej próbie nie zaliczając trzeciej próby na rekord Świata. Natomiast Olech zaliczył 315 kg., a Rosjanin 310 kg., paląc dwukrotnie 320 kg.

Zwyciężył Norweg z wynikiem 885 kg, drugie miejsce zajął Jarosław Olech z wynikiem 860 kg., trzecie Rosjanin. Wielkie gratulacje dla naszego reprezentanta za wieloletnie reprezentowanie Polski i wywalczenia tylu mistrzowskich tytułów.


reklama


www.facebook.com/jaroslaw.olech / grzegorz leski

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media