fbpx

Polecamy

Pasowani na przedszkolaków w Jagodnem (zdjęcia)

Najważniejszy dzień w życiu przedszkolaka już za starszakami z oddziału przedszkolnego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jagodnem. W czwartek 21 listopada złożyli ślubowanie i zostali pasowani na przedszkolaków.

Uroczystość odbyła się w Muzeum Pamiątek Regionalnych w Jagodnem. W ważnym dniu przedszkolakom towarzyszyli rodzice, nauczyciele oraz ich młodsi koledzy i koleżanki z oddziału przedszkolnego. Zaproszenie na uroczystość przyjął także wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn.

Przedszkolacy przygotowani pod kierunkiem Moniki Bednarczyk, Renaty Dziurzyńskiej i Agnieszki Stompor mówili wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Bardzo dorośle zachowali się śpiewając hymn Polski, po czym złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Na przedszkolaków pasowała ich dyrektor Joanna Serafin – Sieczka. Po uroczystości przedszkolacy otrzymali upominki od Rady Rodziców oraz wójta gminy Mirzec Mirosława Seweryna.

Przedszkolakami oficjalnie zostali: Bartłomiej Bąk, Michał Gromek, Antoni Sieczka, Jan Rosiński, Bartłomiej Kruk, Filip Śmigielski, Maciej Waniowski, Jakub Kawałek i Julia Lech.


reklama


Źródło: Gmina Mirzec

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media