fbpx

Polecamy

Debata społeczna w Mircu (zdjęcia)

Wczoraj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach oraz Posterunku Policji w Mircu zorganizowali dla mieszkańców gminy Mirzec ewaluacyjną debatę społeczną pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Wczoraj w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Mircu odbyła się debata społeczna. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach oraz Posterunku Policji w Mircu zorganizowali dla mieszkańców spotkanie, w którym głównym tematem było bezpieczeństwo. W debacie wziął udział Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp.. Aleksy Hamera, Kierownik Posterunku Policji w Mircu asp. szt. Ryszard Błach. Gminę Mirzec reprezentował Wójt Mirosław Seweryn, radni, sołtysi oraz mieszkańcy.

Naczelnik prewencji przywitał serdecznie wszystkich mieszkańców gminy Mirzec, którzy bardzo licznie przybyli na debatę społeczną oraz zachęcił uczestników do aktywnego udziału w dyskusji. Następnie w formie prezentacji multimedialnej omówił zagadnienia dotyczące poszczególnych paneli: I. Wnioski z debaty z września 2018; II. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz spotkania profilaktyczne na terenie gminy Mirzec; III. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jako mobilne narzędzie do kontaktu z Policją. Podczas spotkania została omówiona efektywność pracy Policji na terenie gminy Mirzec. Następnie mieszkańcy mieli możliwość podzielenia się spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zagadnień związanymi z zagrożeniami w ich najbliższym otoczeniu.


reklama


pk / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media