fbpx

Polecamy

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 90-latka. Policjanci odnaleźli jego zwłoki

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 90-latka. Policjanci odnaleźli jego zwłoki Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 90-latka. Policjanci odnaleźli jego zwłoki

Minęło kilka dni od zaginięcia 90-letniego mieszkańca Stawu Kunowskiego w gminie Brody. Niestety dzisiaj do naszej redakcji dotarła smutna wiadomość. Policjanci znaleźli jego zwłoki.

W piątek, 29 listopada samotnie mieszkający 90-latek wyszedł z domu. W niedzielę policjanci rozpoczęli poszukiwania i poinformowali o jego zaginięciu media. Do akcji włączono policyjnego psa.


reklama


Jak informują stróże prawa, we wtorek po godzinie 13 w okolicach miejscowości, w której mieszkał starszy mężczyzna pies policyjny podjął trop i pokierował swojego przewodnika na bagnisty teren, na który trudno było się dostać. Policjanci ze względu na utrudniony dostęp musieli posłużyć się dronem, dzięki obrazowi z kamery udało się zlokalizować ciało zaginionego.

Zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone i przekazane do dalszych badań, które określą przyczynę zgonu. W poszukiwaniach brali udział policjanci z KPP w Starachowicach oraz z OPP w Kielcach.

echo dnia / kpp / wł

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media