fbpx

Polecamy

Urząd Skarbowy w Starachowicach z interesującą lekcją w szkole

Urząd Skarbowy w Starachowicach z interesującą lekcją w szkole Urząd Skarbowy w Starachowicach z interesującą lekcją w szkole

W ramach kampanii informacyjnej „Hazard? Nie, dziękuję", pracownicy Urzędu Skarbowego w Starachowicach zorganizowali w dniu 3 grudnia 2019 r. spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 13.

Urzędnicy w oparciu o prezentację multimedialną przeprowadzili pogadankę dla młodzieży wszystkich klas VII i VIII. Omówiono zagrożenia jakie mogą wynikać z gier w Internecie, takich jak np. ruletka czy poker.


reklama


Szczególną uwagę zwracano na niebezpieczeństwa hazardu online, bowiem witryny internetowe oferują mnóstwo różnego rodzaju gier, aby przyciągnąć jak najwięcej graczy, oferując na początek np. możliwość grania za darmo, a w konsekwencji uzależnić od gry za pieniądze.

Spotkanie było również dobrą okazją do przekazania informacji na temat zadań realizowanych przez Krajową Administrację Skarbową. Przedstawiona tematyka dotycząca zagrożeń związanych z grami hazardowymi, cieszyła się dużym zainteresowaniem, bowiem w warsztatach wzięło udział około 120 uczniów.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media