fbpx

Polecamy

Mirzecki Klub Senior+ skończył roczek! (zdjęcia)

Seniorzy z Klubu Seniora+ w Mircu świętowali rok działalności.

Spotkanie jubileuszowe połączone z wigilijnym odbyło się w Klubie Seniora+ w czwartek 12 grudnia. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście: zastępca wójta Anna Piątek, przewodniczący Rady Gminy w Mircu Jan Zawisza, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Grażyna Potrzeszcz, Dorota Tomaszewska, dyrektor Biblioteki i Ośrodka Kultury w Mircu, specjaliści, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy prowadzili zajęcia z podopiecznymi Klubu Senior+. Zebranych przywitała koordynatorka Klubu Seniora Anna Kawalec, która podziękowała władzom gminy za wszystkie działania podjęte w celu utworzenia placówki oraz za wspieranie jej działalności. Po przywitaniu zebrani złożyli sobie świąteczne życzenia oraz podzielili się opłatkiem.

Doskonałej organizacji pracy i jej widocznych efektów gratulowali seniorom zastępca wójta Anna Piątek i przewodniczący Rady Gminy Jan Zawisza oraz dyrektor Biblioteki i Ośrodka Kultury Dorota Tomaszewska i Grażyna Potrzeszcz, kierownik mirzeckiego GOPS-u. Anna Kawalec, koordynatorka Klubu Senior + podziękowała władzom oraz seniorom za współpracę w ciągu minionego roku i wyraziła nadzieję na równie dobrą współpracę w kolejnych miesiącach. Za wsparcie władzom województwa i gminy dziękowała też Teresa Gieras, przewodnicząca Zarządu w Klubie Seniora.

Spotkanie zakończyło się degustacją wigilijnych potraw przygotowanych przez seniorów oraz wspólnym śpiewaniem kolęd przy akompaniamencie zapewnionym przez Piotra Gąsowskiego. Jak na urodziny przystało, był też piękny tort, a zebrani mogli podziwiać okazałą choinkę ubraną w ozdoby wykonane własnoręcznie przez seniorów. Świąteczny nastrój tworzyły także dwie szopki: tradycyjna wykonana przez Tadeusza Ślawskiego oraz kamienna autorstwa Adama Dudka.


reklama


UMM / wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media