fbpx

Polecamy

Starachowice najpiękniej ozdobionym miastem na Święta?

Grupa Energa zainaugurowała świąteczną akcję, „Świeć się z Energą” już po raz jedenasty. Czy Starachowice oczarują Polskę blaskiem i sięgną po tytuł tego najpiękniej rozświetlonego? Miasto po raz kolejny walczy aby stanąć na podium. Czy tym razem też się uda?

- Kochani, możemy kolejny raz zdobyć ten tytuł. Zależy to tylko i wyłącznie od naszej wspólnej codziennej aktywności. Wygrywaliśmy w poprzednich latach znajdując się także w czołówce najpiękniej ozdobionych miast w Kraju. Zgarnijmy nagrodę główną dla Starachowic. Proszę o udostępnienie i głosowanie. Z góry dziękuję! - napisał na swoim facebooku prezydent miasta Marek Materek.

W każdym z 16 województw wyłonimy po jednym laureacie regionalnym i finaliście, a każdy z nich otrzyma na cele dobroczynne sprzęt AGD za 10 tys. zł. Zwycięskie miasto wygra natomiast warte aż 50 tys. zł. wysokiej jakości energooszczędne urządzenia AGD, które mogą pomóc mieszkańcom w trudnej sytuacji życiowej. Głosując codziennie każdy może pokazać, jak docenia świąteczne ozdoby swojego miasta i wesprzeć swój region w rywalizacji o wygraną.

Dzięki „Świeć się z Energą” wsparcie dotarło już do ponad 200 instytucji niosących pomoc i setek indywidualnych gospodarstw domowych w całej Polsce. Przekazany przez Energę energooszczędny sprzęt ułatwia ludziom codzienne życie, pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i wody oraz przyczynia się do lepszej troski o środowisko naturalne.

Swój głos możesz oddać na stronie plebiscytu: swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/swietokrzyskie/starachowice

W ramach akcji „Świeć się z Energą” organizowany jest również konkurs fotograficzny. Nie musisz być profesjonalnym fotografem, żeby wziąć udział w zabawie. Wystarczy, że kochasz robić zdjęcia, na których uwieczniasz świąteczną atmosferę, choinkowe lampki czy piernikowe ciasteczka. Istnieje pięć kategorii tematycznych: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Ulubiona Szopka.

Wykaż się niebanalnym kadrowaniem i ciekawą perspektywą. Bądź kreatywny! Prace oceniać będzie jury pod przewodnictwem znanej i doświadczonej fotograf Lidii Popiel. Jest ona również ambasadorem akcji. Głosowanie potrwa od 6 grudnia do 15 stycznia. Do wygrania bony pieniężne do realizacji w sklep.energa.pl o łącznej wartości ponad 30 tys. zł.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media