fbpx

Studniówki 2020: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki (zdjęcia, wideo)

Sto dni do matury to naprawdę niewiele. Dla tegorocznych maturzystów to jednak jeszcze nie czas, by o tym egzaminie myśleć, bo nadal trwa sezon studniówkowych zabaw. Przyszła więc i pora na I Liceum Ogólnokształcącego imienia Tadeusza Kościuszki. Maturzyści z tej szkoły w sobotę bawili się na wyjątkowym balu w Karczmie u Jana. Zabawa trwała do 5 rano!

Nie zabrakło przemówień i podziękowań, głos zabrał m.in. dyrektor szkoły Dariusz Lipiec, przedstawiciel Rady Rodziców Dariusz Więcław oraz prezydent miasta Marek Materek, odczytano również list od starosty starachowickiego Piotra Babickiego. 

Tegoroczni maturzyści usłyszeli życzenia pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości i sukcesów także po nim. Uczniowie z kolei na ręce nauczycieli złożyli podziękowania za wspólnie spędzone lata, za trud, jaki włożyli w naukę licealistów i za poświęcony dla nich czas.

Po oficjalnym przywitaniu wszystkich uczestników studniówki przyszła pora na tradycyjnego Poloneza. Pierwszego zatańczyli uczniowie który został przygotowany przez Joannę Lisowską, instruktorka Szkoły Tańca MiM. W kolejnym swoje talenty pokazali zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice. O muzyczną oprawę zadbało muzyczne trio Helion Music Group z Kielc.

Prezentujemy relację fotograficzną ze studniówki I Liceum Ogólnokształcącego imienia Tadeusza Kościuszki oraz relację wideo. Zapraszamy do oglądania.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media