fbpx

Studniówki 2020: Kameralny bal III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach (foto, wideo)

Za nami studniówka III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach która odbyła się w piątek w Domu Weselnym Imprez Art w Starachowicach. Na studniówce bawiło się 16 par.

Bal tradycyjnie zaczęto od przemówień i podziękowań, głos zabrał m.in. dyrektor szkoły Mirosław Niewczas, obecny na balu prezydent miasta Marek Materek, przedstawiciele samorządu oraz rady rodziców Bożena Pomorska. Odczytano również list wystosowany przez władze powiatu starachowickiego.

Uczniowie podziękowali również całemu gronu pedagogicznemu, rodzicom oraz swojej wychowawczyni Wioletcie Kłusek. Jak sami o niej mówią "nigdy nie traciła w nas wiary".

Część oficjalną balu poprowadziła Maja Kępa, Agnieszka Siwiarska i Jakub Gałka. Przed polonezem swoje zdolności artystyczne zaprezentowali uczniowie ze szkoły Anna Pomorska i Martyna Bidzińska wspólnie akompaniamentem całej klasą.

Po oficjalnym przywitaniu wszystkich uczestników studniówki przyszła pora na Poloneza. Pierwszego zatańczyli uczniowie który został przygotowany przez Justynę Magnowską-Janicką. W kolejnym swoje talenty pokazali zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice.

Prezentujemy relację fotograficzną ze studniówki III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego oraz relację wideo. Zapraszamy do oglądania.


reklama


Polonez w wykonaniu uczniów

Polonez w wykonaniu zaproszonych gości, nauczycieli i rodziców

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media