fbpx

Studniówki 2020: Liceum Sportowe w Starachowicach przy Zespole Szkół Zawodowych nr 3 (zdjęcia)

Za nami studniówka Liceum Sportowego przy Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach która odbyła się w sobotę w Domu Weselnym Imprez Art w Starachowicach.

Bal tradycyjnie zaczęto od przemówień i podziękowań, głos zabrał m.in. dyrektor szkoły Mariusz Majewski, obecny na balu prezydent miasta Marek Materek, starosta powiatu Piotr Babicki, przedstawiciele samorządu oraz rady rodziców Iwona Kalisz. 

Uczniowie podziękowali również całemu gronu pedagogicznemu, rodzicom oraz swojej wychowawczyni Lidii Tokarskiej która towarzyszyła klasie w chwilach sukcesów i niepowodzeń. 

- Cieszymy się, że możemy wspólnie przeżyć ten szczególny wieczór. Wiemy, że przed nami ważny życiowy egzamin. Obiecujemy, że z podwojoną mocą przystąpimy do nauki, zgodnie ze stwierdzeniem, że "młodzi ludzi nie wiedzą czego chcą, ale są absolutnie zdecydowaniu, aby to osiągnąć".

Na balu obecni były władze Klubu Sportowego "Juventa" prezes Paweł Brzozowski, wiceprezesi Kamila Gawlik i Dominik Zuba oraz członkowie zarządu Michał Gawlik i Łukasz Misztal. Nie mogło również zabraknąć trenera drużyny Mariusza Wójcika.

Część oficjalną balu poprowadzili Anna Kucharska oraz Jakub Błażejewski. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich uczestników studniówki przyszła pora na Poloneza. Pierwszego zatańczyli uczniowie, w kolejnym swoje talenty pokazali zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice.

Prezentujemy relację fotograficzną ze studniówki Liceum Sportowe w Starachowicach przy Zespole Szkół Zawodowych nr 3 przygotowaną przez Migawka Foto-Video Agnieszka Nowak. Zapraszamy do oglądania.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media