fbpx

Polecamy

Na lodowisku – akcja „Ferie OHP” w Starachowicach (zdjęcia)

Młodzież z OSiW OHP w Starachowicach spędziła dzień na lodowisku miejskim w Skarżysku-Kamiennej. Przygotowanie do wyjścia na lód zajęło uczestnikom trochę czasu. Trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buty, co nie każdemu udało się za pierwszym razem.

Gdy wszyscy byli gotowi, rozpoczęły się lodowe szaleństwa. Całe lodowisko było do dyspozycji młodzieży. Każdy jeździł jak umiał: niektórzy uczestnicy miewali kontakt z lodem, ale upadki były często kontrolowane i dla grupowej zabawy. Młodzież trenowała jazdę na łyżwach, zaś indywidualnych instruktaży udzielali jeżdżący na łyżwach wychowawcy, opiekujący się młodzieżą na lodowisku: Mieczysław Rosiński, Anna Rosińska oraz Duszpasterz ŚWK ks. Dariusz Jarliński, który odwiedził naszą młodzież biorącą udział w akcji ,,Feriach z OHP’’.

Pobyt na lodowisku bardzo się młodzieży podobał, czemu dała wyraz opowiadając o swoich wrażeniach z lodowiska podczas powrotu pociągiem do Starachowic. Pobyt na lodowisku pozwolił młodzieży spędzić aktywnie czas, poprawiając kondycję fizyczną i psychiczną. Zabawa na łyżwach wzmocniła więzi między uczestnikami i wychowawcami. Panowała miła i serdeczna atmosfera a młodzieży dopisywał znakomity humor.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media