fbpx

Polecamy

Czarna seria w powiecie starachowickim. Pięć potrąceń, w tym dwa śmiertelne

Czarna seria w powiecie starachowickim. Pięć potrąceń, w tym dwa śmiertelne Czarna seria w powiecie starachowickim. Pięć potrąceń, w tym dwa śmiertelne

Czarna seria potrąceń w powiecie starachowickim. Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni doszło do pięciu wypadków, w tym dwa zakończyły się tragicznie.

Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek między godz. 18 a 19 na ulicy Wyszyńskiego. Kierujący seatem 19-latek (trzeźwy) potrącił pieszego na przejściu dla pieszych. Był to 41- letni mężczyzna. Mimo reanimacji nie udało się uratować jego życia.

Tego dnia, w miejscowości Lipie w gminie Brody, doszło do kolejnego śmiertelnego potrącenia w powiecie. Do zdarzenia doszło po godzinie 20. Kierujący pojazdem marki Audi 69-latek, mieszkaniec gminy Brody, potrącił 45-letniego pieszego, również mieszkańca tej samej miejscowości. Kierowca był trzeźwy. Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.


reklama


Do trzeciego wypadku z udziałem pieszego doszło we wtorek po godzinie 6 rano w Starachowicach. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Kościelniej z ulicą Armii Krajowej. Kierująca Audi 60-letnia kobieta w momencie wykonywania skrętu w lewo potrąciła na pasach 67-letniego mężczyznę. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała, przytomny, został przewieziony do szpitala. Sprawczyni oraz poszkodowany to mieszkańcy miasta. Kierująca była trzeźwa.

Kolejne potrącenie we wtorek miało miejsce na ulicy Radomskiej. Kierujący Volkswagenem, 45-letni mężczyzna skręcał w lewo z ulicy Radomskiej w stronę strefy, nie ustąpił pierwszeństwa 86-letniemu mężczyźnie, który znajdował się na przejściu dla pieszych. Poszkodowany został zabrany do szpitala, jednak wiadomo, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca był trzeźwy.

We wtorek doszło również do potrącenia rowerzysty na ulicy Armii Krajowej przez 37-letnią kobietę, mieszkankę gminy Pawłów. 59-letni rowerzysta z drobnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Teraz każdą sprawą zajmie się sąd. Apelujemy o ostrożną jazdę, a pieszych o uwagę na drodze.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media