fbpx

Polecamy

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej coraz bliżej

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej coraz bliżej Ośrodek Rehabilitacji Dziennej coraz bliżej

Firma „Czarbud” Usługi Remontowo – Budowlane z Radomia zajmie się dostosowaniem pomieszczeń po byłym gimnazjum w Mircu pod potrzeby utworzenia Ośrodka Rehabilitacji Dziennej.

W poniedziałek wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn przy kontrasygnacie skarbnik gminy Wandy Węgrzyn podpisał umowę z Cezarym Stanisławkiem, właścicielem firmy „Czarbud”. Pracownicy firmy wykonają instalację elektryczną, zamontują klimatyzatory oraz nawiewniki w oknach, dostosują instalację sanitarną do potrzeb Ośrodka Rehabilitacji dziennej oraz zamontują boksy, w których przeprowadzane będą zabiegi rehabilitacyjne. Koszt prac, które maja być zakończone do 2 marca 2020 roku to 74.603 złote.


reklama


W trakcie jest procedura wyboru firmy, która dostarczy i zamontuje sprzęt medyczny w ośrodku. Ośrodek rehabilitacji dziennej będzie się składał z trzech pomieszczeń:

- pomieszczenia do fizykoterapii czyli sześć zamkniętych boksów odpowiednio przystosowanych do wykonywania poszczególnych zabiegów takich jak: elektroterapia, magnetoterapia, krioterapia, ultradźwięki, sollux,  laser.

- pomieszczenia do kinezyterapii, w skład którego wchodzi: system do ćwiczeń UGUL, drabinki, ławeczki, lustra korekcyjne, urządzenia do diagnostyki wad postawy oraz inny sprzęt potrzebny do rehabilitacji pacjentów.

- pomieszczenia do masażu, w skład którego wchodzi specjalistyczne łóżko do masażu leczniczego.

UGM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media