fbpx

Polecamy

Rozstrzygnięto przetarg na budowę boiska sportowego na os. Michałów

Rozstrzygnięto przetarg na budowę boiska sportowego na os. Michałów Rozstrzygnięto przetarg na budowę boiska sportowego na os. Michałów

Niebawem ruszą prace przy budowie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2 na os. Michałów, komisja wybrała wykonawcę inwestycji. Boisko powinno zostać oddane do użytku na koniec czerwca.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego i poprawa infrastruktury edukacyjnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Starachowicach”. Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Zakładany koszt zadania to 780 tys zł, wysokość uzyskanego dofinansowania wynosi blisko 500 tys zł.


reklama


Do przetargu ogłoszonego na realizację tego zadania przystąpiło 13 firm, Komisja jako najkorzystniejszą wybrała ofertę złożoną przez firmę TORAKOL Rajmunda Zalewskiego z miejscowości Dobre, która opiewa na kwotę 779 481,27 zł.

- Cieszę się, że inwestycja, na którą mieszkańcy osiedla Michałów czekają od wielu lat dojdzie do skutku – mówi Prezydent Miasta Marek Materek - Zakres zaplanowanych prac obejmuje: budowę boiska wielofunkcyjnego, budowę bieżni prostej, skoczni w dal i rzutni kulą oraz zagospodarowanie terenu. Na boisko wielofunkcyjne składać się będą: boiska do piłki ręcznej, nożnej, do koszykówki, do siatkówki oraz boisko do tenisa.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media