fbpx

Polecamy

Nowa Lewica idzie na wojnę z Markiem Materkiem

Nowa Lewica idzie na wojnę z Markiem Materkiem Nowa Lewica idzie na wojnę z Markiem Materkiem

Andrzej Szejna otworzył biuro poselskie w Starachowicach. Przy okazji padło kilka deklaracji, na przykład to, kto będzie kandydatem na prezydenta Starachowic z ramienia Nowej Lewicy.

– Lewica w Starachowicach była ciągle obecna m.in. dzięki prezydentowi Kwietniowi – mówił podczas otwarcia poseł Andrzej Szejna i dodawał, że biuro w Starachowicach to „nie otwarcie, a powrót”.

Niemal od razu skupiono się na wyborach samorządowych i ocenie obecnej władzy.

– Dziś w Starachowicach dobrego zarządzania brakuje. Kiedy prezydentem był Sylwester Kwiecień , ja byłem głęboko przekonany, że miasto i powiat idą w dobrym kierunku. Kiedy przestał być prezydentem, mam takie przekonanie, że ktoś tylko i wyłącznie się lansuje, chce dbać o swój dobry wizerunek, nie zaś o dobro mieszkańców – mówił Szejna.


reklama


Poseł jest też przekonany, że w kolejnych wyborach Lewica ponownie stanie się dużą siłą polityczną, zarówno lokalnie, jak i na arenie ogólnopolskiej.

– Rozpoczynamy dość trudną drogę. W tym momencie i czasie mogę powiedzieć, że wierzę, że dziś startując z naszym kandydatem Robertem Biedroniem i nową partią, dojdziemy za dwa czy trzy lata do sytuacji, w której Lewica znowu weźmie odpowiedzialność za państwo. – przekonywał. – Za trzy lata staniemy w tym miejscu i być może będziemy mogli ogłosić powrót Lewicy w Starachowicach, powrót Lewicy w województwie świętokrzyskim.

Dopytywany przez dziennikarza Echa Dnia o wybory samorządowe otwarcie wskazywał kandydata na prezydenta z ramienia Lewicy w kolejnych wyborach samorządowych.

– To nie walka o miejsca, a koncepcję polityczną. Proszę zauważyć, że w Starachowicach od czasu kiedy Sylwester Kwiecień przestał być prezydentem, nic się nie dzieje. (…) Lewica jest Starachowicom potrzebna. (…) Po swojej lewej stronie mam byłego prezydenta Starachowic, po swojej prawej przyszłego (Paweł Lewkowicz – przyp. red.).

Biuro w Starachowicach mieści się na piętrze pawilonu handlowo-usługowego przy ul. Św. Barbary 3, ma być czynne 3-4 razy w tygodniu, dyżury mają pełnić również działacze Lewicy.

1 komentarz

  • Kokon
    Kokon wtorek, 11 luty 2020 17:14 Link do komentarza

    Biuro ma być czynne 3-4 razy w tygodniu, ale już tępy redaktor nie wspomniał gdzie to biuro się znajduje

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media