fbpx

Polecamy

Z młodzieżą o zagrożeniach w sieci

Z młodzieżą o zagrożeniach w sieci Z młodzieżą o zagrożeniach w sieci

Policjanci starachowickiej komendy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Wąchocku oraz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach, aby porozmawiać o zagrożeniach w sieci oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

W poniedziałek sierż. szt. Paweł Kusiak przeprowadził pogadankę dotyczącą odpowiedzialności prawnej nieletnich dla uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach. Podczas spotkania omówił objawy demoralizacji nieletnich oraz środki wychowawcze stosowane przez sąd rodzinny. Przybliżył również zasady odpowiedzialności prawnej za czyny karalne.


reklama


We wtorek, sierż. szt. Paweł Kusiak wspólnie z dzielnicowym st. asp. Łukaszem Jasikiem spotkali się z uczniami klas 6 i 7 Szkoły Podstawowej w Wąchocku, aby porozmawiać o bezpieczeństwie w sieci. Policjanci omówili zagrożenia wynikające z korzystania z Internetu i przedstawili zasady właściwego zachowania. Zwrócili również uwagę na rozważne umieszczanie zdjęć na portalach społecznościowych i konieczność ograniczonego zaufania do obcych osób. Omówili także zasady odpowiedzialności prawnej nieletnich.

mź / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media