fbpx

Polecamy

Oświadczenie Starosty i Prezydenta dotyczące przenosin ZSZ nr 3

Oświadczenie Starosty i Prezydenta dotyczące przenosin ZSZ nr 3 Oświadczenie Starosty i Prezydenta dotyczące przenosin ZSZ nr 3

Starosta starachowicki Piotr Babicki oraz Prezydent Marek Materek wydali we wtorek oświadczenie w sprawie planowanej zamiany szkół. Pełną treść prezentujemy poniżej.

Na etapie podejmowania uchwały o zamiarze zmiany siedziby Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 z ulicy Szkolnej na ulicę Leśną, dla jak najszybszego zapewnienia bezpieczeństwa i gwarancji nowej lokalizacji dla szkoły, Powiat Starachowicki podpisze z Gminą Starachowice umowę użyczenia budynku przy ulicy Leśnej. Po procesie administracyjnym w zakresie edukacyjnym, Rada Powiatu i Rada Miejska będą podejmować uchwały o zamianie nieruchomości. Nastąpi to w najszybszym możliwym terminie. Niezakłócone funkcjonowanie szkoły jest naszym wspólnym priorytetem. Dołożymy wspólnie wszelkich starań by Szkoła Branżowa i Liceum Sportowe rozwijały się jak najlepiej w nowej lokalizacji. Wspólnie będziemy wspierać dyrekcję i grono pedagogiczne w tym, aby warunki do pracy i nauki poprawiły się w stosunku do obecnej lokalizacji.

Starosta Starachowicki
Piotr Babicki

Prezydent Starachowic
Marek Materek


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media