fbpx

Polecamy

Poseł Krzysztof Lipiec: „Stawka w wyborach jest wysoka” (zdjęcia)

W sobotę 22 lutego na starachowickim targowisku wolontariusze PiS zbierali podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy, kandydata na kolejną kadencję prezydencką.

W trakcie akcji odbyła się konferencja prasowa, podczas której głos zabierali przedstawiciele starachowickiego Prawa i Sprawiedliwości: Krzysztof Lipiec, Agnieszka Kuś i Danuta Krępa. Obecny był również Jan Zawisza - szef Solidarności Rolników Indywidualnych w województwie świętokrzyskim.

Zebrani wyrażali swą wdzięczność za dużą aktywność mieszkańców i składane przez nich podpisy. Planem włączających się w akcję radnych jest przedstawienie przy rejestracji Andrzeja Dudy 1.5 mln głosów poparcia w skali ogólnopolskiej.

W całym województwie świętokrzyskim udało się zebrać już ponad 15 tysięcy podpisów (akcja trwa od poniedziałku). Jak zaznaczał poseł Krzysztof Lipiec „Stawka w wyborach jest wysoka. Rzecz idzie o Polskę i jej pozycję w Europie, a także załatwiane przyziemnych spraw”. O tych przyziemnych sprawach wolontariusze PiS – u rozmawiają z obywatelami podczas akcji zbierania podpisów.

Wokół zbierających podpisy na targowisku wolontariuszy można było usłyszeć różne głosy mieszkańców – zarówno te wyrażające zdecydowane poparcie jak i te mniej przychylne. Jaki będzie efekt akcji i ile podpisów uda się zebrać przedstawicielom Prawa i Sprawiedliwości? Na poznanie odpowiedzi na te pytania musimy jeszcze zaczekać.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media