fbpx

Polecamy

Eska.pl: w starachowickim Animexie 4 osoby z koronawirusem, ponad 100 na kwarantannie

Eska.pl: w starachowickim Animexie 4 osoby z koronawirusem, ponad 100 na kwarantannie Eska.pl: w starachowickim Animexie 4 osoby z koronawirusem, ponad 100 na kwarantannie

Cztery osoby z firmy Animex z koronawirusem, ponad 100 osób zostanie poddanych kwarantannie. Zarażeni koronawirusem to osoby z gminy Mirzec, Pawłów, Brody i Wąchock - powiedziała Esce.pl dyrektor sanepidu w Starachowicach Ewa Dróżdż.

Pierwszy przypadek koronawirusa w starachowickim Animexie potwierdzono tydzień temu. Wówczas 36 osób poddano kwarantannie. 

- Teraz mamy kolejne przypadki zachorowań na koronawirusa, zupełnie z nowych wydziałów - powiedziała Esce Ewa Dróżdż, dyrektor starachowickiego sanepidu. - W tej chwili ustalamy, kto z tymi czterema zakażonymi osobami miał kontakt, wiemy już że będzie to ponad 100 osób.


reklama


Zarażeni koronawirusem to mieszkańcy powiatu starachowickiego.

- Przypadek z gminy Pawłów, to jedna z 36 osób poddanych kwarantannie w ubiegłym tygodniu.W gminach Wąchock, Mirzec i Brody mamy nowe zarażenia - informuje Ewa Dróżdż. Niestety nasze apele ludzie lekceważą. Nie chodzą w maseczkach, spotykają się, goszczą, grilują. Tak wynika z naszych wywiadów stąd tak duża liczba osób, które musimy teraz poddać kwarantannie- dodaje dyrektor.

Więcej w artykule Eski TUTAJ

Źr. Eska.pl/wł.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media