fbpx

Polecamy

„36 interwencji" w Starachowickim Centrum Kultury

Starachowickie Centrum Kultury znalazło się w gronie beneficjentów programu Kultura-Interwencje 2020 Narodowego Centrum Kultury. Starachowicki projekt oceniono bardzo wysoko, bo na 84 punkty! Kwota dotacji jakie SCK otrzyma na działania projektowe to 18 tys. złotych.

Projekt SCK nosi tytuł „36 interwencji". Jest to cykl prowadzonych przez specjalistów warsztatów i spotkań artystycznych: muzycznych, tanecznych i teatralnych skierowanych do różnorodnych grup mieszkańców. Podczas warsztatów zostanie wyłoniona grupa osób (jak najszerzej obejmująca przedstawicieli wszystkich środowisk), które będą realizatorami widowiska muzyczno - tanecznego. Próby do widowiska oraz jego premierowy pokaz odbędzie się w sali widowiskowej SCK. Widowisko będzie można oglądać nieodpłatnie. Premiera spektaklu odbędzie się w październiku, natomiast warsztaty artystyczne – pod koniec sierpnia i we wrześniu.

Cele projektu „36 interwencji” to m.in. stwarzanie warunków do rozwijania aktywności twórczej - kulturowe interwencje, upowszechnienie dorobku zespołów, instytucji, organizacji i osób zaangażowanych w tworzenie kultury w Starachowicach.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020.

IT / UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media