fbpx

Polecamy

Bójka i szybkie zatrzymanie

Nawet do 8 lat więzienia może grozić dwóm mężczyznom, którzy zostali zatrzymani przez kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Mundurowi ustalili, że mężczyźni w wieku 33 i 29 lat doprowadzili do bójki w niedzielny wieczór na terenie jednego ze starachowickich osiedli. Ze swojego zachowania będą się teraz tłumaczyć przed sądem.

W niedzielę przed godziną 21:00 do policjantów starachowickiej komendy wpłynęło zgłoszenie, z którego treści wynikało, że na terenie jednego z osiedli w Starachowicach doszło do bójki czterech mężczyzn. Na interwencję skierowani zostali policjanci, którzy na miejscu zastali tylko dwóch mężczyzn.


reklama


Z relacji 39 i 37-latka wynikało, że zostali pobici, młodszy z nich trafił do szpitala z obrażeniami powstałymi po pogryzieniu przez psa. Jak opowiadali, kilkanaście minut przed zdarzeniem dwaj mężczyźni wraz z kobietą i psem przechodzili obok nich. 39-latek miał zwrócić uwagę mężczyźnie, który trzymał groźne zwierzę na smyczy, aby robił to w bardziej bezpieczny sposób. Cała trójka wraz z psem oddaliła się, lecz po pewnym czasie, już bez kobiety obaj mężczyźni wrócili na miejsce. Doszło do szarpaniny i bójki, w pewnym momencie właściciel psa spuścił go ze smyczy, a ten pogryzł 37-latka.

W wyniku skrupulatnej pracy kryminalnych następnego dnia zatrzymano 33 i 29-latka. Obaj mieszkańcy Starachowic są podejrzewani o udział w tym zdarzeniu. Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Starachowicach wobec 33 i 29 latka zastosowała środki wolnościowe. Teraz obaj mężczyźni będą tłumaczyć swoje zachowanie przed sądem, a za to przestępstwo może im grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media