fbpx

Polecamy

Starachowiccy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)

Starachowiccy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge Starachowiccy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach bardzo chętnie przyjęli wyzwanie w #GaszynChallange, które otrzymali od kolegów z Opatowa. #GaszynChallenge to pomoc dla małego Wojtusia Howisa z Galewic który potrzebuje pomocy i wsparcia w walce z chorobą jaką jest SMA.

We wtorek Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach otrzymała nominację od policjantów z opatowskiej jednostki do podjęcia wyzwania w #GaszynChallange. Zasady tego szlachetnego przedsięwzięcia są bardzo proste. Wystarczy wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji, zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 instytucje, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.


reklama


Wojtusiowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i samych radosnych chwil. Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach było bardzo miło, że mogli uczestniczyć w tak wyjątkowej akcji.

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach do wykonania zadania nominowała: Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach, Komendę Powiatową Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Komendę Powiatową Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media