fbpx

Polecamy

Piątek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Piątek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu Piątek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Starosta starachowicki Piotr Babicki codziennie za pośrednictwem swojego konta na facebooku informuje o aktualnej sytuacji w starachowickim szpitalu.

W piątkowym komunikacie możemy przeczytać między innymi, że spośród 191 osób przebadanych z Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach, pozytywne wyniki testów w kierunku koronawirusa stwierdzono jak dotąd u 27 osób, tj. 15 pensjonariuszy i 12 pracowników. Czekamy na pozostałe wyniki.


reklama


W szpitalu przebywa obecnie 56 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym:

- 38 osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem,
- 8 osób z wynikiem negatywnym,
- 10 osób oczekuje na wynik.

Liczba osób z terenu powiatu starachowickiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem od początku trwania epidemii: 261. Liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie starachowickim: 698. Od początku trwania epidemii do dnia dzisiejszego w powiecie starachowickim otrzymano 2889 wyników zleconych testów.

Liczba zgonów stwierdzonych w szpitalu w Starachowicach: 30 (w tym 11 osób z powiatu starachowickiego). Liczba zgonów mieszkańców powiatu starachowickiego w innym powiecie: 1. Łączna liczba ozdrowień wśród mieszkańców powiatu starachowickiego:69.

Ponad 3,5 tys. produktów kosmetycznych przekazała szpitalowi firma L’ Oreal Warsaw Plant Kosmepol sp. z o.o.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media