fbpx

Polecamy

„To jest bój o Polskę” – nastroje w ostatnią sobotę kampanii wyborczej (zdjęcia)

„Łączy nas Polska” to przedsięwzięcie PiS i całej Zjednoczonej Prawicy organizowane w ramach prowadzonej kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. W związku z akcją region województwa świętokrzyskiego odwiedzają znani politycy Prawa i Sprawiedliwości. W ramach tej inicjatywy w sobotę ze starachowiczanami spotkała się poseł Małgorzata Wasserman. Wydarzenie miało miejsce na Skwerze „Halnego” przy alei Armii Krajowej.

Po spotkaniu z mieszkańcami Ostrowca Świętokrzyskiego posłanka zawitała do Starachowic. Aura przez znaczną część spotkania nie była sprzyjająca. Nie powstrzymało to jednak „drużyny Andrzeja Dudy” przed obecnością na konferencji. Na czele zebranych na skwerze starachowiczan stanął poseł Krzysztof Lipiec, który uroczyście witając gościa, do pogody odniósł się następująco: „Dla nas zawsze jest pogoda, albowiem ludzie Prawa i Sprawiedliwości zawsze są w duchu mocno ubogaceni.” Na spotkaniu obecne były także radne klubu PiS – Danuta Krępa, Agnieszka Kuś oraz Joanna Główka.

Podczas spotkania posłanka mówiła o dokonaniach urzędującego prezydenta, jego programie wyborczym i zamierzeniach na przyszłość.

„Chcieliśmy, i myślę że w dużej części to się udało, aby Polakom żyło się lepiej.” – mówiła do zgromadzonych na skwerze wyborców.

Małgorzata Wasserman mówiła także o harmonijnej współpracy na linii rząd – prezydent, o którą dba Andrzej Duda. Według posłanki to właśnie on często jest inicjatorem działań parlamentu, konsultuje z nim także rozwiązania wprowadzane w Polsce – obecny prezydent jest m.in. „ojcem” projektu 500+. Jak podkreślał gość Starachowic, zmiany nie byłyby możliwe, gdyby nie obecny prezydent.

Na koniec oficjalnej części spotkania poseł Krzysztof Lipiec podkreślił ogromne znaczenie nadchodzących wyborów prezydenckich. 

„To jest bój o Polskę, stawka tej kampanii wyborczej jest bardzo wysoka." - zaznaczył.

Przewodniczący klubu Prawa i Sprawiedliwości w województwie świętokrzyskim zachęcił wyborców do daljszej pracy na sukces ich kandydata na ostatniej prostej przed wyborami. Zgromadzenie na skwerze skandowali m.in. hasło: „Andrzej Duda, pierwsza tura”.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media