fbpx

Polecamy

Sobota: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Sobota: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu Sobota: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Starosta starachowicki Piotr Babicki codziennie za pośrednictwem swojego konta na facebooku informuje o aktualnej sytuacji w starachowickim szpitalu.

W sobotnim komunikacie możemy przeczytać między innymi, że spośród 191 osób przebadanych z Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach, pozytywne wyniki w kierunku koronawirusa stwierdzono jak dotąd u 32 osób, w tym 18 pensjonariuszy i 14 pracowników. Hospitalizowanych jest obecnie 27 mieszkańców (nie wszyscy mają koronawirusa).


reklama


W szpitalu przebywa obecnie 68 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym:

- 43 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem,
- 10 osób z wynikiem negatywnym,
- 15 osób oczekuje na wynik.

Liczba osób z terenu powiatu starachowickiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem od początku trwania epidemii: 273. Liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie starachowickim: 497. Od początku trwania epidemii do dnia dzisiejszego w powiecie starachowickim otrzymano 3062 wyniki zleconych testów.

Liczba zgonów stwierdzonych w szpitalu w Starachowicach: 32 (w tym 11 osób z powiatu starachowickiego). Liczba zgonów mieszkańców powiatu starachowickiego w innym powiecie: 1. Łączna liczba ozdrowień wśród mieszkańców powiatu starachowickiego: 73.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media