fbpx

Polecamy

Niedziela: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Niedziela: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu Niedziela: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Starosta starachowicki Piotr Babicki codziennie za pośrednictwem swojego konta na facebooku informuje o aktualnej sytuacji w starachowickim szpitalu.

W niedzielnym komunikacie możemy przeczytać między innymi, że pozytywne wyniki testów w kierunku koronawirusa stwierdzono jak dotąd u 33 osób z Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach, w tym 19 pensjonariuszy i 14 pracowników. Hospitalizowanych jest aktualnie 26 mieszkańców (nie wszyscy mają koronawirusa).


reklama


W szpitalu przebywa obecnie 73 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym:

- 43 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem,
- 8 osób z wynikiem negatywnym,
- 22 osoby oczekują na wynik.

Liczba osób z terenu powiatu starachowickiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem od początku trwania epidemii: 283. Liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie starachowickim: 497. Od początku trwania epidemii do dnia dzisiejszego w powiecie starachowickim otrzymano 3197 wyników zleconych testów.

Liczba zgonów stwierdzonych w szpitalu w Starachowicach: 32 (w tym 11 osób z powiatu starachowickiego). Liczba zgonów mieszkańców powiatu starachowickiego w innym powiecie: 1. Łączna liczba ozdrowień wśród mieszkańców powiatu starachowickiego: 73.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media