fbpx

Polecamy

Policyjnej podsumowanie minionego weekendu

Policyjnej podsumowanie minionego weekendu Policyjnej podsumowanie minionego weekendu

Od piątku do niedzieli na drogach powiatu starachowickiego doszło do ośmiu kolizji oraz ujawniono trzech kierujących samochodami i jednego rowerem pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali również dwa prawa jazdy kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

W ciągu trzech ostatnich dni na drogach naszego powiatu doszło do ośmiu kolizji. Policjanci drogówki kontrolując uczestników ruchu drogowego ujawnili cztery osoby, które prowadziły pojazdy znajdując się pod wpływem alkoholu. Dwójka z nich to kierujący samochodami, trzeci kierował motorowerem, a czwarty rowerem.


reklama


W dwóch przypadkach funkcjonariusze ujawnili nieodpowiedzialnych kierujących, którzy poruszali się w obszarze zabudowanym szybciej o ponad 50 km/h niż dopuszczalna jest tam prędkość. Zostały tym osobom zatrzymane prawa jazdy oraz nałożone wysokie mandaty.

W dalszym ciągu apelujemy o ostrożność, podczas korzystania z drogi jako pieszy lub kierujący pojazdem oraz o stosowanie się do przepisów i zasad ruchu drogowego.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media