fbpx

Polecamy

Kolejne zakażenie oraz rekord ozdrowień w powiecie starachowickim

Kolejne zakażenie oraz rekord ozdrowień w powiecie starachowickim Kolejne zakażenie oraz rekord ozdrowień w powiecie starachowickim

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Kolejne dwie osoby zmarły, odnotowano również rekordową ilość ozdrowień.

Zachorowała jedna kobieta z powiatu kieleckiego i jedna z powiatu starachowickiego.

- Zmarły kolejne dwie osoby z naszego regionu. To 89-letni mężczyzna z powiatu opatowskiego oraz 90-letni mężczyzna z powiatu starachowickiego. - informuje Ewa Łukomska, rzecznik wojewody świętokrzyskiego.


reklama


Ostatniej doby odnotowano 38 ozdrowień. Koronawirusa pokonało 35 mieszkańców powiatu starachowickiego oraz osoby z powiatów sandomierskiego, ostrowieckiego i jędrzejowskiego.

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 721 zachorowań na COVID-19, w tym 34 zgony oraz 422 ozdrowienia. Obecnie 64 osoby są hospitalizowane, ponad 3380 jest poddanych kwarantannie, a 35 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media