fbpx

Polecamy

Klub Dziecięcy „Bączek” coraz bliżej. Prace na półmetku (zdjęcia)

Trwają prace budowlane w pomieszczeniach przyszłego Klubu Dziecięcego „Bączek” w budynku szkoły w Tychowie Starym.

Wykonaniem robót budowlanych pod potrzeby Klubu Dziecięcego „Bączek” zajmuje się firma „Arkada Dela” z Radomia. Prace rozpoczęły się w połowie maja. Zgodnie z umową mają zakończyć się do 17 lipca.

Obecnie prace są już na półmetku. Przebudowane zostały ściany działowe, wykonana część posadzek, przebudowane instalacje. W trakcie są prace w przyszłym pomieszczeniu sanitarnym oraz przebudowa schodów zewnętrznych. Służące dotychczas schody zostały rozebrane, a w ich miejsce powstaną nowe wraz z chodnikiem prowadzącym na pochylnię umożliwiającą łatwe wjechanie wózkiem na wysoki parter budynku. W planach na najbliższe tygodnie jest wymiana stolarki okiennej, montaż stolarki drzwiowej, budowa nowego wyjścia ewakuacyjnego z sali pobytu dziennego, malowanie ścian, dokończenie układania posadzek oraz budowa nowego placu zabaw dla maluchów obok istniejącego placu zabaw przy szkole. Koszt prac budowlanych to 264.450 złotych.

Klub Dziecięcy „Bączek” zostanie wyposażone w nowe meble i zabawki przystosowane do wieku przyszłych użytkowników. Rekrutacja dzieci w wieku od roku do lat 3 odbędzie się w sierpniu, o czym poinformujemy z wyprzedzeniem na stronie internetowej www.mirzec.pl Zgodnie z planem Klub Dziecięcy „Baczek zacznie funkcjonować 1 września 2020 roku.

UGM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media