fbpx

Polecamy

Wtorek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Wtorek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu Wtorek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Starosta starachowicki Piotr Babicki codziennie za pośrednictwem swojego konta na facebooku informuje o aktualnej sytuacji w starachowickim szpitalu.

We wtorkowym komunikacie możemy przeczytać między innymi, że w Domu Pomocy Społecznej nie zwiększyła się liczba pozytywnych wyników testu w kierunku koronawirusa. Zakażenie stwierdzono jak dotąd u 33 osób, w tym 19 pensjonariuszy i 14 pracowników.


reklama


W szpitalu przebywa obecnie 77 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym:

- 46 osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem,
- 26 osób z wynikiem negatywnym,
- 5 osób oczekuje na wynik.

Liczba osób z terenu powiatu starachowickiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem od początku trwania epidemii: 289. Liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie starachowickim: 323. Od początku trwania epidemii do dnia dzisiejszego w powiecie starachowickim otrzymano 3333 wyniki zleconych testów.

Liczba zgonów stwierdzonych w szpitalu w Starachowicach: 34 (w tym 12 osób z powiatu starachowickiego). Liczba zgonów mieszkańców powiatu starachowickiego w innym powiecie: 1. Łączna liczba ozdrowień wśród mieszkańców powiatu starachowickiego: 108.

160 kombinezonów ochronnych przekazała szpitalowi Fundacja Siepomaga.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media