fbpx

Polecamy

Czwartek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Czwartek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu Czwartek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Starosta starachowicki Piotr Babicki codziennie za pośrednictwem swojego konta na facebooku informuje o aktualnej sytuacji w starachowickim szpitalu.

W czwartkowym komunikacie możemy przeczytać między innymi, że w Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach zakażenie stwierdzono u 34 osób, w tym 14 pracowników i 20 pensjonariuszy.

W szpitalu przebywa obecnie 80 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym:

- 47 osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem,
- 26 osób z wynikiem negatywnym,
- 7 osób oczekuje na wynik.


reklama


Liczba osób z terenu powiatu starachowickiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem od początku trwania epidemii: 295. Liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie starachowickim: 310. Od początku trwania epidemii do dnia dzisiejszego w powiecie starachowickim otrzymano 3531 wyników zleconych testów.

Liczba zgonów stwierdzonych w szpitalu w Starachowicach: 36 (w tym 14 osób z powiatu starachowickiego). Liczba zgonów mieszkańców powiatu starachowickiego w innym powiecie: 1. Łączna liczba ozdrowień wśród mieszkańców powiatu starachowickiego: 128.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media