fbpx

Polecamy

Niedziela: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Niedziela: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu Niedziela: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Starosta starachowicki Piotr Babicki codziennie za pośrednictwem swojego konta na facebooku informuje o aktualnej sytuacji w starachowickim szpitalu.

W niedzielnym komunikacie możemy przeczytać między innymi, że na terenie Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach nie wzrosła liczba zakażonych osób, nadal wynosi ona 32 osoby (w tym 15 pracowników i 17 pensjonariuszy).

W szpitalu przebywa obecnie 79 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym:

- 53 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem,
- 12 osób z wynikiem negatywnym,
- 14 osób oczekuje na wynik.


reklama


Liczba osób z terenu powiatu starachowickiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem od początku trwania epidemii: 301. Liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie starachowickim: 380. Od początku trwania epidemii do dnia dzisiejszego w powiecie starachowickim otrzymano 3736 wyników zleconych testów.

Liczba zgonów stwierdzonych w szpitalu w Starachowicach: 38 (w tym 15 osób z powiatu starachowickiego). Liczba zgonów mieszkańców powiatu starachowickiego w innym powiecie: 1. Łączna liczba ozdrowień wśród mieszkańców powiatu starachowickiego:138.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media