fbpx

Polecamy

Zatrzymany za rozbój

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali w minioną sobotę 25-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o dokonanie rozboju oraz posiadanie środków odurzających. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 18 lat.

W minioną sobotę do starachowickich policjantów wpłynęło zgłoszenie, dotyczące kradzieży roweru. 26-letni mieszkaniec Starachowic zgłosił, że w piątek wieczorem znany mu 25- latek, ukradł mu rower i dodatkowo groził, że użyje wobec niego gazu oraz go pobije. Starachowiccy mundurowi natychmiast zajęli się tą sprawą i już po kilku godzinach zatrzymali 25-latka. W jego mieszkaniu oprócz skradzionego roweru znaleźli biały proszek w aluminiowym opakowaniu. Wstępnie badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to amfetamina w ilości ponad 3 gramów. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

W niedzielę Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał 2 zarzuty dotyczące rozboju oraz posiadania środków odurzających. Mężczyzna może spędzić nawet do 18 lat w więzieniu, ponieważ popełnił to przestępstwo przed upływem 5 lat od odbycia kary pozbawienia wolności za poprzednie przestępstwo umyślne.


reklama


PK / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media