fbpx

Polecamy

Liga coraz bliżej (zdjęcia)

Piłkarze Staru Starachowice zremisowali ze Spartakusem Daleszyce w kolejnym spotkaniu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do nowego sezonu czwartoligowego. Podopieczni Arkadiusza Bilskiego rozpoczną rozgrywki ligowe już 19 lipca wyjazdowym spotkaniem w Kajetanowie.

„Zielono-czarni” przygotowują formę do nowego sezonu czwartoligowych rozgrywek piłkarskich. Nasza drużyna ligę rozpocznie za niespełna dwa tygodnie. W ramach przedsezonowych sparingów Star zaplanował rozegranie pięciu spotkań towarzyskich. W sobotę starachowicka drużyna zmierzyła się z innym czwartoligowcem Spartakusem Daleszyce i zremisowała ten mecz 1:1. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Emil Gołyski.

Podopieczni Arkadiusza Bilskiego zagrali w składzie:

STAR: Dominik Dziułka, Artur Kidoń, Bartosz Gębura, Jakub Nowocień, Wiktor Śmigielski, Jakub Błażejewski, Emil Gołyski, Stanisław Sarwicki, Filip Anduła, Patryk Kosztowniak, Mariusz Fabjański oraz Dawid Płatek, Adrian Szast, Dariusz Anduła, Hubert Białczak, Kacper Borkowski, Kryspin Kutera, Patryk Markiewicz, Klaudiusz Marzec, Piotr Mikos, Mateusz Nowak

Za tydzień Star zagra w ostatnim meczu sparingowym. W niedzielę (12 lipca) Star zmierzy się z Szydłowianką Szydłowiec. Mecz zostanie rozegrany w Starachowicach na Stadionie Miejskim. Początek meczu zaplanowano na godzinę 11.00.

Rozgrywki czwartoligowe rozpoczną się tydzień później. Na inaugurację Star zagra w Kajetanowie z miejscową Lubrzanką. W drugiej kolejce Star zagra na własnym boisku z GKS Nowiny. W nowym sezonie czwartoligowym w lidze zagra 20 zespołów. Trzymamy kciuki za naszą drużynę.


reklama


LK / UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media