fbpx

Polecamy

Inauguracja "plażówki" (zdjęcia)

Artur Dudek i Tomasz Staszałek zwycięzcami pierwszego turnieju cyklu Grand Prix w siatkówce plażowej. Cykl odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Starachowice i Starosty Powiatu Starachowice w ramach zadania publicznego wspieranego przez Gminę oraz Powiat.

Para Dudek / Staszałek od zwycięstwa rozpoczęła tegoroczny starachowicki cykl w siatkówce plażowej. W turnieju rozgrywanym na boiskach przy kąpielisku Piachy udział wzięło 8 par. Turniej rozpoczął się w sobotni poranek i potrwał kilka godzin. Sportowych emocji nie brakowało do ostatniego spotkania.

W finale turnieju Dudek / Staszałek pokonali parę Krzysztof Jary / Tomasz Wawrzak 2:0. W spotkaniu o trzecie miejsce Maciej Kosowski i Arkadiusz Siwiec zwyciężyli parę Jacek Rejczak / Robert Fijas.

Półfinałowe pojedynki turnieju kończyły się emocjonującymi trzysetowymi pojedynkami. Dudek / Staszałek wygrali z parą Kosowski / Siwiec, a Jary / Wawrzak ograli 2:1 Rejczaka i Fijasa.

Tegoroczny cykl będzie składał się z czterech lub pięciu turniejów siatkarskich. Będą one odbywać się na boiskach przy kąpielisku Piachy, a także nad zalewem w Wąchocku.

Organizatorem cyklu jest Stowarzyszenie Miłośników Siatkówki „Absolwenci” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starachowicach.


reklama


LK / UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media