fbpx

Polecamy

Porażka Staru na zakończenie przygotowań przedsezonowych

Porażka na zakończenie przygotowań Staru Starachowice do nowego sezonu ligowego.”Zielono-czarni” przegrali z Szydłowianką Szydłowiec. W sobotę nasi rozpoczynają rywalizację o punkty.

Piłkarze Staru Starachowice zakończyli cykl przygotowań do rozgrywek czwartej ligi świętokrzyskiej. W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją rozgrywek ligowych Star przegrał z Szydłowianką Szydłowiec 1:3. Jedynego gola dla starachowickiej drużyny zdobył Karol Kopeć.

W nowym sezonie czwartoligowym zagra 20 drużyn. Ubiegłoroczne rozgrywki, przerwane przez pandemię COVID 19, wygrali piłkarze ŁKS Łagów i to oni zagrają już w sierpniu na poziomie trzecioligowym. Pozostałe 17 drużyn utrzymało status czwartoligowca, a decyzją władz związku awans uzyskały trzy drużyny i liga została powiększona do 20 ekip.

Rolę beniaminków w nowym sezonie pełnić będą: OKS Opatów, Moravia Morawica oraz Hetman Włoszczowa.

Do końca sierpnia 7 kolejek

Liga rozpoczyna się już w najbliższy weekend. Na boiskach Ekstraklasy trwać będzie jeszcze sezon 2019/2020, a czwartoligowcy rozpoczną już rundę jesienną kolejnego sezonu. Ot taki paradoks tych trudnych czasów.

Star w pierwszej kolejce zagra w Kajetanowie z miejscową Lubrzanką. Podopieczni Arkadiusza Bilskiego zainaugurują nowy sezon już w sobotnie przedpołudnie (18 lipca, godz. 11.00), a więc w przypadku zwycięstwa zostaną pierwszym liderem ligi. Trzymamy kciuki za udany początek naszej drużyny.

W lipcu Star zagra jeszcze na własnym boisku z GKS Nowiny (sobota, 25 lipca).

Na sierpień związek zaplanował aż pięć kolejek ligowych. Piłkarzy Staru czekają wyjazdy do Pińczowa, Daleszyc oraz Skarżyska Kamiennej. Na Stadionie Miejskim przy ulicy Szkolnej Star zagra w sierpniu dwukrotnie. 8 sierpnia Star zagra z AKS Busko Zdrój, a 22 sierpnia „zielono-czarni” zagrają na własnym boisku z Moravią Morawica.

Ostatnia kolejka rundy jesiennej została zaplanowana na dzień 15 listopada.


reklama


LK / UMS

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media