fbpx

Polecamy

Weekend na starachowickich drogach

Weekend na starachowickich drogach Weekend na starachowickich drogach

Przez trzy ostatnie dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do dziewięciu kolizji. Czterech kierujących samochodami i jeden rowerzysta byli pod wpływem alkoholu. Dwa razy policjanci interweniowali w związku z przekroczeniem prędkości w obszarze zabudowanym.

W ciągu trzech ostatnich dni na drogach naszego powiatu doszło do dziewięciu kolizji. Na szczęście w tym czasie nie było żadnego wypadku, ale niestety pojawili się tacy, którzy za kierownicę wsiedli pod wpływem alkoholu. Dwóch z nich dodatkowo nie miało uprawnień do kierowania pojazdami.


reklama


W jednym przypadku, do którego doszło późnym wieczorem w sobotę, 33-letni mieszkaniec Starachowic kierując peugeotem uderzył w zaparkowaną toyotę. To zdarzenie zauważyło dwóch świadków, którzy mając podejrzenie, że mężczyzna może być nietrzeźwy uniemożliwili mu dalszą jazdę i powiadomili Policję. Po badaniu okazało się, że 33-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, a pojazd odholowany na policyjny parking.

W dwóch przypadkach funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy oraz nałożyli wysokie mandaty kierującym, którzy poruszali się w obszarze zabudowanym szybciej o ponad 50 km/h niż dopuszczalna jest tam prędkość. W dalszym ciągu apelujemy o ostrożność! Podczas korzystania z drogi jako pieszy lub kierujący pojazdem pamiętajmy o stosowaniu się do przepisów i zasad ruchu drogowego.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media