fbpx

Polecamy

Poniedziałek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Poniedziałek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu Poniedziałek: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Starosta starachowicki Piotr Babicki codziennie za pośrednictwem swojego konta na facebooku informuje o aktualnej sytuacji w starachowickim szpitalu.

W poniedziałkowym komunikacie możemy przeczytać między innymi, że łączna liczba aktywnych przypadków koronawirusa wśród osób z Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach: 5.

W szpitalu przebywa obecnie 28 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym:

- 22 osoby z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem,
- 5 osób z wynikiem negatywnym,
- 1 osoba oczekuje na wynik.


reklama


Liczba osób z terenu powiatu starachowickiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem od początku trwania epidemii: 357. Liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie starachowickim: 57. Od początku trwania epidemii do dnia dzisiejszego w powiecie starachowickim otrzymano 4993 wyniki zleconych testów.

Liczba zgonów stwierdzonych w szpitalu w Starachowicach: 46 (w tym 19 osób z powiatu starachowickiego). Liczba zgonów mieszkańców powiatu starachowickiego w innym powiecie: 1. Łączna liczba ozdrowień wśród mieszkańców powiatu starachowickiego: 294.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media