fbpx

Polecamy

Policyjne patrole rowerowe na ulicach Starachowic

Policyjne patrole rowerowe na ulicach Starachowic Policyjne patrole rowerowe na ulicach Starachowic

Na ulicach Starachowic można zauważyć policjantów, którzy poruszają się na rowerach. Patrol rowerowy jest doskonałym uzupełniłem zmotoryzowanego czy pieszego. Policjanci mają możliwość czuwania nad bezpieczeństwem na osiedlowych uliczkach, w parku, na terenach leśnych i wodnych oraz w miejscach, gdzie nie da się dotrzeć radiowozem.

Funkcjonariuszy w patrolu na rowerach z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach będzie można spotkać w parkach, na terenach leśnych i wodnych oraz w miejscach, gdzie nie ma możliwości wjechania radiowozem, natomiast patrolowi pieszemu zajęłoby to zbyt dużo czasu.


reklama


Ten sposób pełnienia służby pozwoli na szybkie reagowanie na przypadki łamania przepisów w miejscach publicznych. Oprócz patrolowania przydzielonych rejonów, funkcjonariusze będą także zwracać szczególną uwagę na zachowanie i przestrzeganie przepisów przez pieszych oraz innych rowerzystów. Funkcjonariusze na jednośladach, kiedy zajdzie taka potrzeba szybko i sprawnie dojadą w najdalsze zakamarki naszego miasta.

Patrol został utworzony po to, by dbać o bezpieczeństwo i porządek, zapobiegać przestępstwom i wykroczeniom, ścigać ich sprawców oraz objąć szczególnym nadzorem tereny rekreacyjne, parki oraz osiedla mieszkaniowe.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media