fbpx

Polecamy

Obywatel Ukrainy na podwójnym gazie za kierownicą, z małym dzieckiem w samochodzie

Obywatel Ukrainy na podwójnym gazie za kierownicą, z małym dzieckiem w samochodzie Obywatel Ukrainy na podwójnym gazie za kierownicą, z małym dzieckiem w samochodzie

W ciągu trzech ostatnich dni na drogach powiatu starachowickiego doszło do sześciu kolizji drogowych. Mundurowi realizowali również interwencje związane nietrzeźwymi uczestnikami ruchu. Czterech kierujących straciło prawo jazdy na okres trzech miesięcy w związku ze znacznym przekroczeniem prędkości w obszarze zabudowanym.

Miniony weekend był pracowity dla starachowickich stróżów prawa. Oprócz obsługi zaistniałych zdarzeń drogowych, realizowali również interwencje związane z nietrzeźwymi kierującymi. Jedno ze zdarzeń miało miejsce wczoraj późnym wieczorem.


reklama


29-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany przez starachowickich policjantów, po tym jak został wskazany przez świadka, który miał wątpliwości co to jego trzeźwości. Mężczyzna kierując osobowym peugeotem podróżował z 3 letnim dzieckiem. 29-latek został sprawdzony alkomatem, który wykazał blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dziecko zostało przekazane pod opiekę matce, natomiast nieodpowiedzialny mężczyzna trafił do policyjnej celi. Teraz grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Oprócz nietrzeźwych kierujących starachowiccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego podejmowali interwencje w stosunku do poruszających się drogami publicznymi z nadmierną prędkością. Mundurowi zatrzymali prawa jazdy oraz nałożyli wysokie mandaty karne czterem kierującym, którzy poruszali się w obszarze zabudowanym szybciej o ponad 50 km/h niż zezwalają tam przepisy.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media