fbpx

Polecamy

"Słodkie Życie" już nie tylko w Starachowicach! (zdjęcia)

“W Wąchocku życie też jest słodkie” - taką informację na swoim instagramowym profilu lodziarnia "Słodkie Życie" przekazała fanom ich chłodnych deserów.

Jeżeli ktoś pokochał smak lodów z lodziarni "Słodkie Życie", ale odwiedzał ją rzadziej niż by chciał z powodu odległości, ten problem może zostać rozwiązany. 25 lipca przy Skateparku w Wąchocku stanęła riksza z pysznymi, naturalnymi lodami. Co więcej, jak napisali na stronie lodziarni na Facebooku jej właściciele, "Teraz możecie mieć Słodkie Życie na weselu, komunii, urodzinach i innych imprezach.’’ 

Nie jest jeszcze pewne jak często riksza będzie pojawiać się w Wąchocku. O tym gdzie, kiedy i czego będzie można spróbować danego dnia na bieżąco informują właściciele na swojej stronie. Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji spróbować lodów serwowanych przez "Słodkie Życie" warto udać się do ich lodziarni przy ulicy Jeleniej 1 w Starachowicach, bądź odwiedzić rikszę - np. podczas rodzinnego spaceru. Lodziarnia na kołach już pierwszego dnia przyciągnęła wielu zainteresowanych.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media