fbpx

Polecamy

Czwartek, 30.07.2020: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Czwartek, 30.07.2020: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu Czwartek, 30.07.2020: aktualna sytuacja w powiecie oraz starachowickim szpitalu

Starosta starachowicki Piotr Babicki codziennie za pośrednictwem swojego konta na facebooku informuje o aktualnej sytuacji w starachowickim szpitalu.

W środowym komunikacie możemy przeczytać między innymi, że łączna liczba aktywnych przypadków koronawirusa z Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach: 2.

W szpitalu przebywa obecnie 19 pacjentów z terenu województwa świętokrzyskiego, w tym:

- 7 osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem,
- 12 osób z wynikiem negatywnym.


reklama


Liczba osób z terenu powiatu starachowickiego z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem od początku trwania epidemii: 357. Liczba osób poddanych kwarantannie w powiecie starachowickim: 80. Od początku trwania epidemii do dnia dzisiejszego w powiecie starachowickim otrzymano 4999 wyników zleconych testów.

Liczba zgonów stwierdzonych w szpitalu w Starachowicach: 46 (w tym 19 osób z powiatu starachowickiego). Liczba zgonów mieszkańców powiatu starachowickiego w innym powiecie: 1. Łączna liczba ozdrowień wśród mieszkańców powiatu starachowickiego: 304.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Straż pożarna

Sport

Menu

Polecamy

Social media